vazaci-sytem---back.jpg

ako-vybrat-viazaci-system--nadpis--sk.jpg

 

 

Office Depot ponúka výber troch viazacích systémov pre rôzne potreby zákazníkov.
Každý systém má svoje výhody, aj nevýhody. Nižšie je súhrn vlastností a charakteristických
znakov každého systému, aby ste sa uistili, že si vyberiete práve ten správny pre svoje potreby.

 

 

krouzkova-vazba.jpg

Krúžková väzba

 

Hrebeňová (plastová) väzba patrí medzi najobľúbenejšie systémy. Je veľmi jednoduchá na manipuláciu a je možné s ňou zviazať malé množstvo od niekoľkých listov až po 400 listov papiera. Dopĺňanie hárkov je veľmi jednoduché a systém je ideálny pre dokumenty, ktoré musia ležať vodorovne, ako napríklad obslužné manuály. Záleží na použitej fólii, ale hrebeňová väzba je pravdepodobne najvýhodnejšia.

 

 

 

 

 

dratena-vazba.jpg

Drôtená väzba

 

Správna voľba pre firmy, ktoré si želajú vytvoriť profesionálnejšiu prezentáciu a už nepredpokladajú pridávať ďalšie dokumenty. Systém je opäť veľmi jednoduchý na manipuláciu a je schopný zviazať listy od malého množstva až po 140 listov. Dopĺňanie hárkov je zložité a zakaždým vyžaduje nový drôt. Viazanie je vhodné pre dokumenty, ktoré majú ležať vodorovne a stránky sa dajú otáčať o 360°.

 

 

 

 

 

 

 

 

termovazba.jpg

Termo väzba

 

Rýchly systém viazania. Už raz zviazané jednotlivé stránky môžu byť vymenené, avšak vymieňanie niekoľkých stránok naraz môže byť zložité. Takto zviazaný dokument je dokonale zrovnaný. Systém zviaže až 400 stránok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

home-icon-50x34px.pngNa úvodnú stránkuNakúpiť viazací strojeshop-icon-65x34px.png