doruceni-zbozi-back--sk.jpgdodavka-tovaru--nadpis2-sk.jpg

 

Dodávka kancelárskych potrieb

Objednaný tovar doručí náš šofér firmenej dodávky Office Depot nasledujúci pracovný deň medzi 7:30 a 17:30 až do vašej kancelárie.
Dodanie objednávky nad 59, - € je bezplatné. Ak výška objednávky nedosiahne 59, - €, účtujeme zákazníkovi za dopravu 5,50, - €  bez DPH.

 

Garancia Zajtra alebo zadarmo®

 

Ako jediný obchod s kancelárskými potrebami na Slovensku, ponúkame jedinečnú garanciu kompletného dodania tovaru- Zajtra alebo zadarmo®. Ak tovar neobdržíte nasledujúci pracovný deň, automaticky zaň nebudete platiť ani euro - dostanete tovar bezplatne! Garancia Zajtra alebo zadarmo® je platná v celej Slovenskej republike.

Garancia Zajtra alebo zadarmo® a doručenie nasledujúci pracový deň sa týkajú objednávok odoslaných do 15:00 predchádzajúceho pracovného dňa.

Garancia Zajtra alebo zadarmo® sa týka tovaru označeného v našom internetovom obchode. Podrobné podmienky Garancia Zajtra alebo zadarmo® nájdete v našich Všeobecných zmluvných podmienkach .

 

Zoznam aktuálne nedostupných položiek nájdete TU.

 

 

 

 

Dodanie kancelárskeho nábytku

Kancelársky nábytok Hobis (okrem atypického nábytku): 2-5 pracovných dní
Atypický kancelársky nábytok (napr. Kuchyňa a recepcia): 4 týždne
 
Pre špeciálne ponuky a prípravu 3D návrhou interieru kancelárií je dodacia lehota pre kancelársky nábytok nastavená individuálne.

 

 

Vrátenie tovaru

Ak vám z akéhokoľvek dôvodu tovar nevyhovuje, máte 14-dňovú lehotu na vrátenie tovaru bez poškodenia a v pôvodnom neporušenom obale. V prípade potreby kontaktujte naše zákaznícke centrum na infosk@officedepot.sk nebo telefonicky na čísle 0800 154 322

Objednávka nadštandardného (nekatolového) tovaru je záväzná a tovar nie je možné vrátit.

 

Platba za tovar

Platbu môžete uskutočniť v hotovosti po prijatí balíka alebo bankovým prevodom na základe vystavenej faktúry.
Pri prvých objednávkach sa môže vyžadovať platba v hotovosti alebo zálohová faktúra. V tomto prípade vás bude kontaktovať pracovník zákazníckeho centra.

 

Objednávkové formuláre

Pre presnejšiu špecifikáciu zákazníckych požiadaviek má Office Depot pripravených niekoľko typov objednávkových formulárov.

Kliknutím na uvedené odkazy je možné stiahnuť formuláre do vášho počítača.

 

home-icon-50x34px.pngNa úvodnú stránku